Nasze usługi

Nasza firma jest w pełni profesjonalnie działającym warsztatem samochodowym. Większość zatrudnionych u nas osób posiada dyplom mistrzowski w swoim zawodzie.

Prowadzimy szereg usług:

Likwidacja szkód komunikacyjnych – rozliczamy naprawy powypadkowe szkód z OC i AC we wszystkich firmach ubezpieczeniowych. Rozliczamy szkody aut będących w leasingu. Służymy fachową pomocą w likwidowaniu szkód od momentu zgłoszenia do wypłaty odszkodowania.

Naprawy lakiernicze – w trosce o najlepszą jakość naszych usług samochody naszych klientów lakierowane są  w kabinie lakierniczej firmy Yoki Star.

Auta zastępcze – do dyspozycji naszych klientów udostępniamy samochody zastępcze róznych marek – vw cady, tiguan, chevrolety aveo.

Diagnostyka – posiadamy komputer diagnostyczny obsługujący wszystkie marki samochodów – Texa- umożliwiający diagnostykę w zakresie pełnej elelktroniki systemów samochodowych.

Pracujemy z ludźmi, dla których motoryzacja jest pasją. Wiedza i doświadczenie zawodowe wsparte nowoczesnym zapleczem technicznym sprawia, że wykonujemy naprawy na bardzo wysokim poziomie.